Сепаратист в рядах СБУ Избранное

18.01.2018 00:00
shadow

Шановні співвітчизники та представники ЗМІ! Не встигла затихнути новина про доньку міністра МВД “ЛНР” Корнета, як стає відомо, що у тому ж Національному Юридичному Університеті ім. Ярослава Мудрого, не на звичайному цивільному факультеті, а на факультеті Підготовки юридичних кадрів для СБУ(!!!) навчається син старшого прокурора так званої “генеральної прокуратури ЛНР” Максимець Олександр Ігорович. Майбутній офіцер спец. служби закінчує навчання на 6 курсі і в лютому отримає звання лейтенанта та буде забезпечувати безпеку громадян України. Максимець Олександр Ігорович 29.07.1995 р.н. навчається за кошти державного бюджету, має доступ до державної таємниці та неодноразово проходив стажування у діючих підрозділах СБУ, де мав змогу ознайомлюватися з таємними документами та кримінальними справами. Моб.: 0951431736. У розмовах з оточуючими не приховує своїх симпатій до т.з. «молодих республік» та захоплюється їх керівниками. Про дані факти відомо керівництву Університету, але це, із незрозумілих причин, замовчується. Батько майбутнього офіцера СБУ: Максимець Ігор Семенович, 20.02.1969 р.н., Луганська обл., г. Луганськ, вул. Кірова, 69. В момент збройної агресії РФ здійснив державну зраду, перебіг на службу до колоборантів та зараз виконує функції старшого прокурора відділу з нагляду за дотриманням законів органами які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією. (посилання на сайт «Миротворець» нижче) Мати: Максимець Ірина Олександрівна, 1972 р.н. Адвокат, відомості містяться на офіційному сайті Національної Асоціації Адвокатів України. (посилання нижче). Батьки Максимця О.І. перебувають на території так званої «ЛНР». Сам майбутній СБУ-шник неодноразово відвідував окупований Луганськ та запевняв, що влада «ЛНР» є народною та справедливою. Звичайно, діти не несуть відповідальності за вчинки своїх батьків, проте Максимець О.І., безумовно, спілкується з батьком та виправдовує його зраду присязі Українському народу, що ставить під ризик розголошення ним секретної інформації. Що заважатиме йому передавати інформацію ворогу або взагалі вчинити за прикладом батька?! Обурливо, що всі ці відомості є у відкритих джерелах та відомі керівництву Університету та офіцерам СБУ, які навчають «без п’яти хвилин лейтенанта». Можливо розголос цієї інформації дасть поштовх вчинити необхідні дії: очистити спец. службу від агентів Кремля та не допустити їх майбутнє проникнення. https://myrotvorets.center/criminal/maksimec-igor-semenovich/ htt p://erau.unba.org.ua/profile/8662


17.01.2018 21:28 Вася

Самое главное, что он успеет выпуститься! И прийдет работать в управление.


17.01.2018 21:40 Виктор

Вы долбоебы? Нельзя утверждать, что он будет работать на благо тер организаций. Данные которые он мог передать давно есть у них. Управления были захвачены со всеми архивами и секретными материалами. А поступал человек ещё в 12 году, когда нихрена не было ещё.


17.01.2018 23:24 Петр

Главное громко назвать: “сепаратист”!!! “агент Кремля”!!! Почему за ЭТО не сажают? а отцу надо сразу в морду плюнуть? так получается? Пацан совсем! давай всех под одну гребенку!!! Ради собственной звезды в лоб!!! а вы знаете, что студенты СБУ на казарменном режиме? прямо “катался” в ЛНР!!!


17.01.2018 23:34 1

Якщо про цей факт стане відомо ЗМІ тоді буде ділоДжерело статті: “http://ord-ua.com/2018/01/17/separatist-v-ryadah-sbu/”

Оставить комментарий