Одна із вулиць Києва пішла “під воду” Избранное

Одна із вулиць Києва пішла “під воду”
14.03.2018 00:00
shadow

У зв‘язку з підвищенням рівню води в меліоративному каналі КП “Плесо” у столиці затопило цілу вулицю. У воді затонула проїжджа частина вулиці Фанерної.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “TeNews“, вулиця примикає до Харківського шосе неподалік житлового кварталу “Мега-Сіті”, тому має інтенсивний рух. При цьому зараз рух транспортних засобів на ній обмежено. Місцеві мешканці говорять, що до водяної пастки потрапило близько 10 автомобілів. Виявилося, що таке підтоплення вулиці Фанерної буває кілька разів щороку.

Як раніше повідомляла “НАРОДНА ПРАВДА”, у Києві прогнозують масштабну повінь, якої не було вже десятиліття. Найкритичнішим моментом, коли Дніпро вийде з берегів, буде 15 квітня. Передбачають, що річка може затопити частину Оболоні, Позняки, Осокорки та Русанівку.

Нагадаємо, що президент Інституту реформ та розвитку Києва Олександр Вовченко заявив, що незабаром до Києва можуть приєднати Бровари, Вишневе, Ірпінь, Бориспіль та Бучу. Експерти прогнозують, що така перспектива імовірна до виборів міського голови у 2019 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/14/odna-iz-vulyts-kyyeva-pishla-pid-vodu/”

Оставить комментарий