Пізно спохватилися: Луценко погрожує Савченко арештом Избранное

Пізно спохватилися: Луценко погрожує Савченко арештом
14.03.2018 00:00
shadow
Найближчим часом в Раду можуть внести подання про зняття недоторканності з Савченко

Генеральний прокурор Юрій Луценко нагадав нардепу Надії Савченко про виклик на допит в ГПУ і дав термін до завтра. В противному випадку він обіцяв внести подання на зняття депутатської недоторканності з нардепки.

Найближчим часом в Раду можуть внести подання про зняття недоторканності з народного депутата Надії Савченко. Про це в середу, 14 березня, на засіданні комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

Генпрокурор заявив, що внесе до Верховної Ради подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко у разі її завтрашньої неявки на допит до СБУ.

"Якщо завтра з 11.00 до 12.00 пані Надія Савченко не прибуде на допит до слідчого з поясненнями, які, ймовірно, дадуть іншу картину, тоді я змушений буду зробити такий крок. Я розумію, що вона знаходиться за кордоном. Тим не менше, сучасні транспортні засоби дозволяють прибути завтра на допит в дуже важливій для всієї державі справі", — заявив він.

"Ще раз повторюю: якщо завтра вона не прибуде до слідчого, я змушений буду внести подання, з тексту якого ви все зрозумієте… подання про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт", — додав генпрокурор.

За словами генпрокурора, без рішення ВР на зняття недоторканності з народного депутата правоохоронні органи "сильно зв’язан" у своїх діях.

"Ми повідомили у належний законом спосіб народного депутата, з усією повагою ставлячись до закордонного відрядження діючого народного депутата Савченко, хоча вона і не є членом офіційної делегації у Європарламенті. В той же час державний інтерес диктує нам наполегливе прохання їй прибути на допит", — сказав Луценко.

За його словами, сьогодні Савченко на допит до СБУ не прибула, "як і не прибула на засідання Європарламенту, яке вона вчора відвідувала. За орієнтовними даними, вона знаходиться в Іспанії".

Разом з тим, Луценко додав, що на сьогодні існують сотні годин записів у справі Рубана.

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо де зараз знаходиться позафракційний нардеп Надія Савченко. Виявилось, що Савченко перебуває в Барселоні, яку часто відвідує і депутат-втікач Олександр Онищенко.


Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/pizno-spohvatylysya-lucenko-pogrozhuye-savchenko-areshtom”

Оставить комментарий