Князєв представив нового голову поліції Сумської області

Поліцію Сумської області очолив Руслан Піняга — Князєв представив нового голову поліції Сумської області
Поліцію Сумської області очолив Руслан Піняга


Попереднього начальника обласної поліції Сумщини Лушпієнка 18 вересня призначать на нову посаду


Полковник Руслан Піняга призначений новим начальником головного управління Нацполіції України в Сумській області. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції у вівторок, 17 вересня.


«Руслан Піняга добре зарекомендував себе, тому отримав таку відповідальну посаду. Взагалі Суми можна назвати школою поліції. Багатьох сумських поліцейських чекає призначення на керівні посади в Києві, проте поки немає наказів, конкретно говорити не можу», — зазначив під час представлення Піняги особовому складу ГУ Нацполіції в Сумській області глава Нацполіції України Сергій Князєв.


Він повідомив, що попереднього начальника обласної поліції Сумщини Лушпієнка вже 18 вересня призначать на нову посаду з великим об’ємом обов’язків. Яку саме, він, відповідаючи на питання журналістів, не уточнив, хоча до останнього часу в Сумах поширювалася інформація про призначення Лушпієнка начальником ГУ Нацполіції в Запорізькій області.


Новий керівник обласної поліції Піняга вже має досвід роботи на Сумщині: в 2017 році він працював тут заступником начальника ГУНП — начальником кримінальної поліції. До цього очолював управління карного розшуку ГУМВС України в Київській області, останнім же місцем його роботи перед новим призначенням був Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції України, де Піняга обіймав посаду заступника начальника.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/knyazjev-predstaviv-novogo-golovu-policiji-sumskoji-oblasti-625916.html”