“Ніяких депресій не було і в помині” – журналіст про самогубство льотчика-героя АТО Избранное

“Ніяких депресій не було і в помині” – журналіст про самогубство льотчика-героя АТО
21.03.2018 00:00
shadow

Владислав Волошин був одним із найкращих українських воїнів. Його самогубство — це не депресія, а усвідомлений вибір.

Про це написав журналіст Юрій Бутусов у Facebook.

“Без всяких знижок – людина честі, прямий і непохитний. Обачливо сміливий, рішучий і націлений на перемогу в повітрі. А на землі – безкопромісний, з екстраординарною волею, інтелектуальна людина з гострим критичним мисленням. Він не дозволяв собі розкисати, ніяких депресій не було і в помині, і поводився завжди, як зразковий офіцер. Завжди здавався мені твердим, як алмаз. Але і у алмазу є своя межа міцності. Це не була депресія – це був усвідомлений вибір”, – написав Бутусов.

Владислав Волошин, який виконував обов’язки директора КП “Миколаївський міжнародний аеропорт”, хотів добудувати аеропорт і піти на курси льотчиків цивільної авіації.

“Востаннє ми побачилися в Києві в грудні 2017-го, а говорили зовсім недавно. Він хотів літати, придумав план, що закінчить аеропорт, і піде на курси льотчиків цивільної авіації. Збирав свою команду з таких же чесних і принципових військових. Про жодних ворогів або про нерозв’язні проблеми я від нього не чув, ми розмовляли в кінці лютого. Хоча він дуже хотів літати, йому потрібна була не просто робота – а робота в небі, він часто говорив про це”, – додав Бутусов.

У Волошина залишилися дружина, донька та син.

Нагадаємо, раніше “Народна Правда” повідомляла, що суд призначив лише рік ув’язнення п’яному мажору за смертельну ДТП.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/20/niyakyh-depresij-ne-bulo-i-v-pomyni-zhurnalist-pro-samogubstvo-lotchyka-geroya-ato/”

Оставить комментарий