Ухилення від сплати 500 мільйонів гривень податків: на підприємства Фірташа прийшли з обшуками Избранное

Ухилення від сплати 500 мільйонів гривень податків: на підприємства Фірташа прийшли з обшуками
21.03.2018 00:00
shadow

Департамент у сфері економіки Генеральної прокуратури разом з Нацполіцією розслідує кримінальне провадження за фактами ухилення від сплати податків підприємств ПРАТ “СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ”, ПАТ “АЗОТ”, ПАТ “РІВНЕАЗОТ”, ДП “ХІМІК” ПАТ “АЗОТ”, що підконтрольні українському олігарху Дмитру Фірташу.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Як повідомляється, підприємства Фірташа з використанням низки фіктивних підприємств та підконтрольних страхових компаній ухилилися від сплати податків на суму понад 500 млн₴

На даний час проводяться санкціоновані обшуки в офісних приміщеннях підприємств реального сектору економіки та торгівців цінними паперами, які причетні до вчинення злочинів.

Для забезпечення відшкодування платежів планується накладення арешту на майно підприємств.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура ініціювала обшуки в деяких відділеннях “Нової пошти”. З обшуками прийшли на 15 складських і офісних приміщень ТОВ “Нова Пошта” в містах Київ, Полтава, Харків і Дніпро.

Раніше ми вже писали, що соцмережі вибухнули обуренням з приводу обшуків найбільшої приватної логістичної компанії України.

Також ми повідомляли, що глава українського уряду Володимир Гройсман раніше обіцяв знищити всі контролюючі органи, які тиснуть на бізнес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/20/uhylennya-vid-splaty-500-miljoniv-gryven-podatkiv-na-pidpryyemstva-firtasha-pryjshly-z-obshukamy/”

Оставить комментарий