Український кіберальянс припиняє співробітництво з державними органами

Члени організації наполягають, що не мають жодного стосунку до злому систем Одеського аеропорту.

Об этом сообщает Руспрес

Український кіберальянс повідомив про припинення роботи, поки з його учасників не знімуть звинувачення у зломі системи Одеського аеропорту і не перепросять. Про це повідомив представник альянсу на пресконференції в агентстві Інтерфакс-Україна.

“Ми зупиняємо всю діяльність у цій країні, поки не буде встановлена справедливість, з наших членів не будуть зняті ці абсурдні звинувачення і не буде перепрошень. Ми в цьому випадку вимагаємо сатисфакції з боку правоохоронних органів і представників влади”, – заявив Тім Карпінський.

Він уточнив, що альянс припиняє діяльність, пов’язану зі співпрацею з державними та правоохоронними органами країни.

“Нас звинувачують як групу людей. Тобто ми всі сиділи за клавіатурою і писали повідомлення”, – повідомив кіберексперт Андрій Перевезій.

Він повідомив, що за рік до цих звинувачень Олександр Галущенко знайшов вразливі місця Одеського аеропорту і передав ці дані в СБУ і аеропорту. За тиждень до того сам Перевезій знайшов витік даних Одеського аеропорту в публічний простір, і ця інформація також була передана. Ще через тиждень після цього систему аеропорту зламали.

Члени альянсу також заявили, що під час обшуків правоохоронці порушували Кримінально-процесуальний кодекс України, зокрема вилучили частину техніки, в тому числі неробочу.

Нагадаємо, 25 лютого, поліція та співробітники спецпідрозділу КОРД проводять обшуки в у громадських активістів та співзасновників організації “Український Кібер Альянс”.Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/ukrayinskyj-kiberalyans-prypynyaye-spivrobitnytstvo-z-derzhavnymy-organamy_1179758.html”