Закарпаття стало закритою зоною: два перевали закриті, ще на двох встановили блок-пости (ВІДЕО)

Закарпаття відгороджується від України блок-постами на перевалах у Карпатах

На усіх чотирьох перевалах при в’їзді в Закарпатську область встановлять блокпости. Буде призупинено рух автомобільного транспорту на двох перевалах — Ужоцькому (автодорога Н-13 Львів-Самбір-Ужгород); та Торунському (Вишківському) (автодорога Р-21 Долина-Хуст).

В Україні оголосили режим надзвичайної ситуації та продовжили карантин до 24 квітня. На Закарпатті у рамках цього режиму із 27 березня введуть обмежувальні заходи. Так, зупинять роботу всіх ринків (за винятком великих продуктових оптових), на АЗС буде призупинено роботу відділень для приготування та прийому їжі, кави та інших напоїв.

Об этом сообщает Преступная Россия

Окрім того, буде призупинено рух автомобільного транспорту на двох перевалах — Ужоцькому (автодорога Н-13 Львів-Самбір-Ужгород); та Торунському (Вишківському) (автодорога Р-21 Долина-Хуст). Посилять охорону на Яблунецькому (автодорога Н-09 Мукачево-Рогатин-Львів) та Абранському (автодорога М-06 Київ-Чоп). На усіх чотирьох перевалах при в’їзді в Закарпатську область встановлять блокпости.

“Важливо знати: надзвичайна ситуація і надзвичайний стан — різні речі. Надзвичайна ситуація не обмежує прав і свобод людей. До 24 квітня буде введено карантин, в нашій області є 4 перевали. Два з них будуть закриті, відкриті будуть Нижні Ворота і той, що веде на Рахів та Івано-Франківськ. Але на цих перевалах усім буде проведено моніторинг, температурний скриніг, ми маємо знати хто і в якому стані заїжджає на територію області. Ми маємо володіти інформацією, для того, аби зробити всі заходи для унеможливлення поширення вірусу на території Закарпаття”, -прокоментував ситуацію Олексій ГЕТМАНЕНКО, в.о. голови Закарпатської ОДА .

Нагадаємо, На Закарпатті зафіксований і лабораторно підтверджений перший випадок захворювання на COVID-19


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/zakarpattya-stalo-zakrytoyu-zonoyu-dva-perevaly-zakryti-shche-na-dvoh-vstanovyly-blok-posty”