Вчені відкрили нову Суперземлю

«Мисливці за планетами» виявили рідкісну нову суперземну планету в центрі галактики. Вона має розміри і орбіту, як у Землі, передає 1NEWS з посиланням на korrespondent.net.

Об этом сообщает RuGateВчені з новозеландського університету Кантерберрі виявили в центрі галактики планету, дуже схожу на Землю. Рік на нововідкритому небесному тілі може тривати близько 617 діб, повідомляється на сайті навчального закладу.


Планета — одна з небагатьох, що мають розміри і орбіту, як у Землі. Вона була відкрита з використанням гравітаційного мікролінзування.


«Об’єднана гравітація планети і її провідної зірки привела до того, що світло від більш віддаленої фонової зірки було збільшене особливим чином. Ми використовували телескопи, встановлені по всьому світу, щоб виміряти ефект вигину світла», — поділився один з відкривачів Суперпланети доктор Еррера Мартін.


Вага планети коливається між масами Землі (5,972E24 кг) і Нептуна (1,024E26 кг).


Фахівці вважають, що один рік на Суперземлі може тривати близько 617 діб.


Раніше повідомлялося, що знайдена унікальна планета, «породжена» чорною дірою. Перший в історії астрономічних спостережень випадок зафіксований відстані 250 мільйонів світлових років від Землі.


Також відомо, що зафіксовані нові радіосплески з космосу. Астрономи досі не можуть пояснити їхнє виникнення.
Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/vcheni-vidkryly-novu-superzemlyu.html”