НБУ погіршив прогноз падіння економіки України

Заступник голови Нацбанку припустив, що падіння української економіки може бути серйознішим, ніж очікувалося.

Дмитро Сологуб погіршив прогноз падіння ВВП України / фото НБУ

Національний банк, виходячи з показників першого кварталу погіршив річний прогноз падіння економіки України з 5% до 6-7%.

Про це повідомляє "Економічна правда" з посиланням на заступника голови НБУ Дмитра Сологуба.

Об этом сообщает Russiangate

"Виходячи з даних по падінню в першому кварталі, показників промвиробництва і транспорту у квітні, вважаю, падіння може бути більш серйозним, ніж очікувалося. Відповідно якщо переносити динаміку на річний показник, ми вже можемо говорити про 6-7% падіння, а не про 5%, як було досі.

Але в даних обставинах, це не така вже й велика різниця — все рухається в рамках приблизно того ж сценарію", — пояснює Сологуб.

Як повідомляє УНІАН, раніше Нацбанк спрогнозував, що впродовж другого кварталу цього року ВВП в Україні знизиться на 11%.

В НБУ зазначили, що негативний вплив пандемії на українську економіку буде відносно короткостроковим, але досить потужним. Карантинні заходи вже зменшили ділову активність, споживання та зайнятість населення. Скорочення глобального попиту також обмежує експортні можливості країни.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в TelegramДжерело статті: “https://www.unian.ua/economics/finance/finansova-kriza-v-ukrajini-nacbank-pogirshiv-prognoz-novini-ukrajina-11014070.html”