Тимошенко, розповідаючи про родзинки, вішає лапшу на вуха українцям, - Сергій Рибалка Избранное

Тимошенко, розповідаючи про родзинки, вішає лапшу на вуха українцям, - Сергій Рибалка
17.04.2018 08:57
shadow
Він наголосив, що рішення про підготовку закону було прийнято на виїзному засіданні комітету у Львові за ініціативи Кредитних спілок, які, є представниками малого і середнього бізнесу
Заява голови фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко стосовно корупційних ризиків законопроекту "Про кредитні спілки" це некомпетентність та свідоме введення в оману суспільства.

Так прокоментували у прес-службі екс-голови фінансового комітету Ради, народного депутата Радикальної партії Сергія Рибалка відповідну політичну заяву, яку зробила політик.

"Батьківщина" не вважала за потрібне направити свого представника до складу комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Верховної Ради. Тож не дивно, що у них є проблеми з фахівцями, експертами, радниками та висновками у цій сфері. А не фахові висловлення псевдо експертів, які подаються, як родзинка на торті, не що інше, як лапша на вуха українців", - сказали у прес-службі.

"Мені дуже приємно, що Юлія Тимошенко намагається читати законопроекти у фінансовій сфері, але її "помічники" через свою нефаховість ввели суспільство в оману. Щодо проекту закону "Про кредитні спілки", то рекомендував би Юлії Володимирівні спочатку почитати висновки антикорупційного комітету парламенту, який констатував відсутність корупційних ризиків", — процитували у прес-службі слова Сергія Рибалка.

При цьому він наголосив, що рішення про підготовку закону було прийнято на виїзному засіданні комітету у Львові за ініціативи Кредитних спілок, які, є представниками малого і середнього бізнесу.

"Тим самим, пані Тимошенко своїми заявами нехтує інтересами представників малого і середнього бізнесу західної України. І, звертаю її увагу, що ще сім депутатів від різних фракцій парламенту, окрім мене, є співавторами цього проекту закону", — додав Сергій Рибалка.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/tymoshenko-rozpovidayuchy-pro-rodzynky-vishaye-lapshu-na-vuha-ukrayincyam---sergij-rybalka”

Оставить комментарий