Неймовірно, але факт: життям цих знаків зодіаку керує чортівня Избранное

Неймовірно, але факт: життям цих знаків зодіаку керує чортівня
17.04.2018 12:48
shadow
Доволі часто представники цих знаків не можуть пояснити, що відбувається
Буває, що ми не можемо пояснити речі, які відбуваються з нами, часом вони настільки непередбачувані, що воістину позбавляють дару мови. Астрологи впевнені: з 13 знаків зодіаку у 3 — чортівня вийшла на якісно інший рівень.

Ці люди можуть бути матеріалістами до мозку кісток і всіляко відгороджуватися від всього потойбічного, але це не заважає аномальному переслідувати їх з року в рік, ніби невидима рука управляє ними згори. Нагороджує і відбирає, дає підказки й цілі уроки.

Можна розпланувати все і, здавалося б, передбачити найменші нюанси, але в більшості випадків це не допомагає: з 1000 передбачених варіантів станеться 1001, на який ви ніяк не розраховували. Може і в вашому житті часто відбуваються речі, які вам складно пояснити? Астрологи назвали знаки, до яких все аномальне максимально прихильне.


Козеріг


Він сприймає життя таким, яким воно є. Козеріг не намагається знайти прихований сенс речей. Він завжди шукає відповіді на поверхні. Не вірить в екстрасенсів і чаклунів, твердо стоїть на землі.

Але чомусь містика часто несподівано з’являється в житті Козерога. Дуже часто — під час випадкових зустрічей. Тільки він подумає про людину, а той уже дзвонить або йде дорогою йому на зустріч. Звичайно, Козеріг сприймає все як належне.

А якщо замислитися, скільки ось таких ось, несподіваних зустрічей було в житті? І вони ж зіграли не останню роль у вашій долі. Навіть шлюб у Козерогів має магічне підгрунтя. Хоча він до останнього буде це заперечувати.


Скорпіон


З народження Скорпіон вірить в свою унікальність. Він знає, що народжений для чогось більшого. І з неймовірним завзяттям бореться за своє місце під сонцем. Скорпіон часто читає людей, як відкриту книгу. Передбачає події і має унікальну здатність відчувати біду.

Його іноді долає незрозуміле почуття тривоги, він жене його, намагається не звертати уваги. Але, на жаль, почуття не обманюють. Незабаром трапляється погане. Якщо вчасно зреагувати, прислухатися до свого внутрішнього голосу, то можна уникнути біди.

Й іноді під впливом миттєвого пориву Скорпіон робить божевільні вчинки, які згодом направляють його в життя в інше щасливе русло. Якщо проаналізувати, то кожен день Скорпіона несе якісь неймовірні пригоди. І нічого в його житті не відбувається просто так. Все має свою підгрунтя і прихований сенс. Головне це вчасно помітити і розшифрувати.


Риби


Цей знак приклад того, що казка цілком може стати реальністю. Мрії Риб часто втілюються в життя, навіть якщо обставини проти них. За якимось неймовірним примхам долі їхні задумки реалізовуються, а бажана мета стає ближчою.

Якщо Риба хоче щось, вона день і ніч прокручує це в голові. Продумує все до найдрібніших подробиць, барвисто уявляє собі. І в один прекрасний день — отримує бажане.

Іноді не в тому форматі, що хотілося б, але в містиці того, що відбувається, складно засумніватися. Рибам лише потрібно навчитися правильно формулювати бажання і хотіти те, що їм дійсно потрібно.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що астрологи розповіли, які знаки зодіаку більше за інших схильні до ниття.Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/nejmovirno-ale-fakt-zhyttyam-cyh-znakiv-zodiaku-keruye-chortivnya”

Оставить комментарий