Матіос: У нас у державних органах багато тих, кому потрібні "устілки черепні для профілактики дебілізму"

Матіос: Неосвоєні для реабілітації військових кошти були спрямовані чиновниками на оплату устілок

Військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив, що в Міністерстві соціальної політики України відреагували на повідомлення про неефективну роботу відомства з подолання наслідків психологічних розладів у військових, які взяли участь в антитерористичній операції на Донбасі. Про це Матіос повідомив 28 квітня у Facebook.

Військовий прокурор опублікував лист, підписаний віце-прем’єром Павлом Розенком, який просить перевірити звинувачення Матіоса, котрий заявив про зрив фінансування програми психологічної реабілітації учасників АТО.

"Після засідання комісії тепер дізнаємося про те, що неосвоєні для реабілітації військових кошти були спрямовані чиновниками на оплату "устілок ортопедичних для профілактики інвалідності". Видно, дуже багато у нас тих, хто потребує профілактики хвороби ніг. На десятки мільйонів. Але мені здається, що у нас ще більше у державних органах тих, кому потрібні "устілки черепні для профілактики дебілізму", – зазначив Матіос.


https://www.facebook.com/MatiosAnatolii/posts/992120504272403

24 квітня народний депутат від Блоку Петра Порошенка, голова комітету Верховної Ради у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Олександр Третьяков заявив, що вже понад тисячу учасників АТО наклало на себе руки.

Уповноважений президента України у справах ветеранів Вадим Свириденко стверджує, що в Україні немає точної статистики самогубств серед колишніх військових.

25 квітня Матіос заявив, що за час АТО на Донбасі скоїло самогубства щонайменше 554 військові.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/matios-u-nas-v-derzhavnih-organah-bagato-tih-komu-potribni-ustilki-cherepni-dlja-profilaktiki-debilizmu-243660.html”