Тільки б цього не упустити: ГПУ знайшла організатора втечі "беркутівців"

12.02.2018 00:00
shadow
Тільки б цього не упустити: ГПУ знайшла організатора втечі "беркутівців"
Тільки б цього не упустити: ГПУ знайшла організатора втечі "беркутівців"

Генпрокуратура встановила особу людини, яка сприяла втечі більшості "беркутівців" після Революції гідності і приховування зброї розформованого спецпідрозділу "Беркут".

Про це під час брифінгу заявив керівник департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, передають Патріоти України з посиланням на depo.ua.

"В даний час встановлено особу, яка допомагала ховати зброю, що була вивезена з полку "Беркут", також ця людина причетна до того, що сприяла вивозу бійців цієї спецроти з Києва", — сказав він.

Горбатюк повідомив, що цій особі у понеділок було повідомлено про підозру за статтею "приховування злочину". Також, за його словами, ця людина в період Революції гідності працювала не у державних органах.

Горбатюк додав, що в даний час вирішується питання щодо обрання цій особі запобіжного заходу. При цьому Горбатюк вказав, що дана особа "організовувала ці дії", а не особисто їх здійснювала.

Він нагадав, що в причетності до розстрілів 20 лютого 2014 року на вул. Інститутській в Києві повідомлено про підозру 26 "беркутівцям", з них п’ятеро заарештовані, йде судовий розгляд. Не менше 20 "беркутівців" утекли.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/114290-tiljki_b_tsjogo_ne_upustiti_gpu_znajshla_organizatora_vtechi_berkutivtsiv”

Оставить комментарий