Порошенко узаконив штрафи за водіння у нетверезому стані до 10 тис. грн

Порошенко узаконив штрафи за водіння у нетверезому стані до 10 тис. грн
Порошенко узаконив штрафи за водіння у нетверезому стані до 10 тис. грн

Президент Петро Порошенко підписав закон, який передбачає посилення відповідальності за водіння автомобіля у нетверезому стані, у стані наркотичного сп’яніння або під впливом лікарських препаратів.

Під час цього були присутні керівник Нацполіції Хатія Деканоідзе та її заступник, очільник Патрульної поліції Олександр Фацевич, повідомляєпрес-служба президента.

Зауважується, що тепер, коли водій вперше притягається до відповідальності за водіння в нетверезому стані, він буде покараний штрафом, що становить 10,2 тисяч грн (600 неоподаткованих мінімумів. Раніше – 200) і буде позбавлений права керування на рік.

Порошенко сказав, що його дуже хвилює збільшення кількості загиблих людей через ДТП. Тож, завдяки цьому закону, поліцейським вдасться більш ефективно впливати на ситуацію на дорогах.

«Крім зброї у вигляді пістолета та наручників, треба озброїти поліцейських правами, законами і відповідальністю за скоєнні правопорушення. Бо є неприйнятним, коли знахабнілий мажор, викинувши пару тисяч з вікна, думає, що він може продовжити діяти, створюючи загрозу дорожній безпеці та безпеці в країні», – сказав він.

7 липня Рада схвалила посилення відповідальності за водіння в нетверезому стані.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/115260-poroshenko_uzakoniv_shtrafi_za_vodinnja_u_netverezomu_stani_do_10_tis._grn”