Луценко: Бакулін організував низку злочинів в ОЗУ Януковича Избранное

12.03.2018 00:00
shadow

Генпрокуратура просить Верховну Раду зняти депутатську недоторкані з нардепа Євгена Бакуліна, оскільки його підозрюють у привласненні та відмиванні коштів в особливо великих розмірах.

Про це на засіданні регламентного комітету ВР заявив генпрокурор Юрій Луцйенко, зачитуючи подання на нардепа."Досудовим розслідуванням встановлено, що Євген Бакулін, з березня 2010 року, ймовірно, брав участь у злочинній організації Віктора Януковича та вчиненні злочинів проти власності та у сфері службової діяльності", — сказав Луценко.

За його словами, Бакулін "спільно з іншими керівниками цієї злочинної організації Януковича спланував та організував вчинення особливо тяжких злочинів"ю

"А саме: незаконне заволодіння коштами ПАТ "Нафтогаз Україна" у сумі 449 мільйонів 963 тисячі гривень, закінчено замах на заволодіння коштами цього ПАТ у сумі 5 мільярдів 100 мільйонів 36 тисяч гривень.

Друга справа – незаконне заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах та грошовими коштами, належними ДАТ "Чорноморнафтогаз" у сумі 404 мільйони 374 тисячі доларів", — сказав Луценко.

Він уточнив, що мова йде про схему розкрадання державних коштів при закупівлі нафтовидобувних вишок.

Луценко посилався на протокол допиту свідка від січня 2018 року, який був учасником злочинної організації і розповів про те, як була організована схема.

За даними свідка, розкрадання коштів було сплановане екс-президентом Віктором Януковичем, колишнім головою НБУ Сергієм Арбузовим, головою правління латвійської компанії "Ризька судноверфь" Василем Мельником, головою правління ПАТ "Нафтогаз України" Євгеном Бакуліним та його заступником Корнейчуком, головою правління ДАТ "Чорноморнафтогаз" Валерієм Ясюком його заступником Олександром Кацубою та низкою інших осіб.

Доповнюється....
Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2018/03/12/7174326/”

Оставить комментарий