У Зеленського вперше заговорили про підписання масштабного міжнародного договору

У команді президента України Володимира Зеленського розглядають і піднімають на різних переговорах ідею про підписання масштабного міжнародного договору за участі провідних світових держав.

Об этом сообщает http://stopotkat.top

Про це розповів помічник Зеленського Андрій Єрмак в інтерв’ю “Лівому берегу”, передає Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що вперше розповідає про нову ідею, яка полягає в тому, щоб врегулювання ситуації закінчилося підписанням масштабного міжнародного договору, в якому б взяли участь всі найбільші держави – Сполучені Штати, Великобританія, Німеччина, Франція, Китай, та “які зафіксували б на роки, а краще на століття, наш суверенітет, територіальну цілісність”.

Єрмак вважає, що в Україні повинні з’явитися штаб-квартири міжнародних організацій, оскільки країна вже має досвід документів і гарантій, які не працюють, починаючи з моменту здобуття незалежності.

Говорячи про можливість приєднання США до переговорів в “нормандському форматі”, Єрмак зазначив, що президент Зеленський вже озвучив чітку стратегію, що Україна зробить все, щоб рухатися в цьому напрямку.

Також він додав, якщо “нормандський ” формат не запрацює на якомусь етапі , то “будемо шукати інші формати”.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що в результаті переговорів у “нормандському форматі” може бути укладена угода, яка включатиме не тільки питання Донбасу, але й енергетичні питання.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/u-zelenskogo-vpershe-zagovoryly-pro-pidpysannya-masshtabnogo-mizhnarodnogo-dogovoru_1068426.html”