Туреччина відкрила пляжі, ресторани і дозволила поїздки між регіонами

Туреччина в понеділок 1 червня заявила про відкриття ресторанів, кафе і парків,і скасування обмеження на міжміські поїздки в рамках подальшого послаблення карантинних обмежень. Про це повідомляє «Європейська правда».

Об этом сообщает Москов постскриптум

Відсьогодні відкриваються ресторани, кондитерські, кафе, чайні сади, басейни і гарячі джерела. У той же час, парки розваг залишаються закритими.

Ресторанам і кафе рекомендується суворо дотримуватися правил гігієни. Столи повинні бути на відстані 1,5 метра один від одного, в той час як клієнтам будуть надані одноразові столові прибори. При обслуговуванні клієнтів персонал буде носити маски та рукавички. Всі вони будуть працювати до 10 години вечора.

Пляжі, парки, сади, курси водіння, археологічні пам’ятники, бібліотеки, молодіжні центри і табори, а також музеї також можуть відновити роботу.

Уряд зняв обмеження на міжміські поїздки, які вперше були введені в 31 провінції на початку квітня.Але обмеження на пересування і раніше будуть поширюватися на осіб старше 65 років і до 18 років. Діти до 18 років можуть виходити на вулицю по середах і п’ятницях з 14:00 до 20:00.

Однак Міністерство внутрішніх справ окремо оголосило, що дітям у віці до 18 років буде дозволено подорожувати в міста і між містами разом зі своїми батьками.

Нагадаємо також, що 25 травня Україна і Туреччина розпочали переговорний процес щодо відновлення авіаційного сполучення та туристичних подорожей.Джерело статті: “https://zaxid.net/turechchina_vidkrivaye_plyazhi_restorani_i_dozvolyaye_poyizdki_mizh_regionami_n1502974”