Олег Ляшко балотуватиметься в парламент по округу померлого депутата Давиденка, бо «всі люди цього хочуть»

Про це Ляшко заявив в етері телеканалу «Україна 24».

Об этом сообщает DEDAL

«У нас там дуже потужна підтримка і на президентських, і на парламентських виборах була, тому ми цей округ нікому не віддамо. Я піду на цей округ і виграю вибори. Всі люди хочуть, щоб Ляшко був у парламенті, бо Рада без Ляшка — як село без церкви», — сказав він.

Водночас Ляшко звинуватив парламент із затягуванням у призначенні виборів: «Це рішення парламент мав би прийняти на цьому тижні, але спеціально не ухвалює з однієї причини — вони бояться програти».

Зазначимо, що Ляшко оголосив про наміри брати участь у виборах 4 червня. Водночас уже наступного дня, 5 червня, Центральна виборча комісія призначила вибори народного депутата у 208-му окрузі Чернігівської області — вони відбудуться разом із місцевими виборами 25 жовтня.

Нагадаймо, що в 2012 році лідер РПЛ балотувався до Верховної Ради саме по 208-му округу і переміг, здобувши понад 55% голосів.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/oleg-lyashko-balotuvatimetsya-v-parlament-po-okrugu-pomerlogo-deputata-davidenka-bo-vsi-lyudi-cogo-hochut”