Американська General Motors виходить зі спільного бізнесу з російським "АвтоВАЗом"

General Motors володіє 50% акцій СП "GM-АвтоВАЗ"

Американська автомобільна компанія General Motors (GM) вийде зі спільного підприємства (СП) у російському Тольятті "GM-АвтоВАЗ". Про це 9 грудня поінформувала російська компанія "АвтоВАЗ".

"АвтоВАЗ" підписав угоду з General Motors про викуп 50% акцій тольяттінського СП "GM-АвтоВАЗ" у американської компанії. Спільне підприємство стане 100% афілійованою компанією групи "АвтоВАЗ". Сторони не розкривають фінансових подробиць угоди", – ідеться в повідомленні.

В "АвтоВАЗі" зазначили, що співпраця з General Motors тривала з 2001 року. Після виходу американської компанії із СП підприємство перейменують.

Російський виробник підкреслив, що автомобіль Chevrolet Niva, який випускають зараз, надалі "матиме беджі Lada".

"Жодних змін для співробітників обох компаній не заплановано. Чинні контракти з постачальниками і дилерськими центрами Niva залишаються незмінними протягом перехідного періоду", – розповіли в "АвтоВАЗі".

У російській компанії стверджують, що за підсумками 10 місяців 2019 року ринкова частка її автомобілів становила на ринку РФ 21%.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-amerikanska-general-motors-vihodit-zi-spilnogo-biznesu-z-rosijskim-avtovaz-1478513.html”