Готуються до пляжного сезону: у курортній Кирилівці водолази-сапери об

Готуються до пляжного сезону: у курортній Кирилівці водолази-сапери об

Азовське море стає щодень теплішим, а місцеві готельєри та туристи покладають на літній сезон великі сподівання

Коли і за яких умов розпочнеться курортний сезон влітку на Запоріжжі, поки що невідомо. Та, попри невизначеність, на азовському узбережжі до нього активно готуються. Про те, як тривають приготування розповідають кореспонденти ‘5-го’.

Об этом сообщает Преступная Россия

У курортній Кирилівці на Запоріжжі водолази-надзвичайники обстежують дно місцевих пляжів. Аквалангісти витягають на берег небезпечні предмети, які зимові шторми прибили з морських глибин до берега. Або навпаки: морем змило з узбережжя.

’Ви ж бачили, що творилося на пляжі після цих штормів. Позмивало все, навіс впав. Хлопці приїхали обстежити, познаходили те, що треба було діставати. Ну, спасибі їм величезне, звичайно, за те що дістали — ми б самі це не змогли зробити’, — каже директор бази відпочинку Сергій Католик.

Ці підводні знахідки можуть бути небезпечними для відпочивальників, надто якщо пірнати в море з розбігу чи висоти. Водолаз Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергій за 10 років роботи діставав із моря різне.

’Ну, частини старих кораблів. Баркаси, старі, згнилі наполовину. Рейки, колеса з-під состави’, — розповів водолаз-сапер Сергій Михайленко.

’Спеціалістами-водолазами обстежено близько 20 пляжів узбережжя в Кирилівці. Та приблизно 58 тисяч квадратних метрів дна акваторії’, — зазначив начальник Якимівського районного сектору ДСНС Дмитро Свириденко.

Надзвичайники кажуть: цьогоріч через карантинні обмеження обстежувати морське дно почали пізніше, ніж у минулі роки. Однак планують впоратися до початку червня. Але коли дозволять місцевим базам відпочинку приймати гостей, поки ще не знають.

’Коронавірус тут не страшний — морська вода плюс ультрафіолетові промені вбивають коронавірус. — Коли ви плануєте сезон розпочати? -Ну, в червні місяці, це ж залежить не від нас, це буде залежати від того, як дадуть дозвіл служби наші’, — пояснює директор бази відпочинку Сергій Католик.

Азовське море стає щодень теплішим, а місцеві готельєри та туристи покладають на літній сезон великі сподівання.

Надія Дворянчук, Михайло Воронов, Юрій Петришин, Запорізька область, ‘5 канал’.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/9120712/gotuyutjsya-do-plyajnogo-sezonu-u-kurortniy-kirilivtsi-vodolazi-saperi-ob/”