У Греції мітингарі, які протестують проти нових мігрантських таборів, побили півсотні поліцейських

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Європейську правду".

Об этом сообщает Роспрес

Основні протести відбулися в районі Діаволорема, Кавалі та Карава на Лесбосі, де уряд експропріює землю для побудови таборів. Під час сутичок місцеві жителі кидали камінням в поліцію, яка реагувала сльозогінним газом, внаслідок чого було поранено більше 40 поліцейських та 10 острів’ян.

На Хіосі місцеві жителі вторглися до готелю біля будівельного майданчика нового табору та поранили вісім офіцерів, які там перебувають.

Є побоювання, що протестувальники могли захопити поліцейське обладнання.

В Афінах міністр міграції Нотіс Мітаракіс закликав до спокою, зазначивши, що недовіра острів’ян до будь-яких урядових оголошень "значною мірою виправдана".

"На жаль, є окремі інциденти, які затьмарюють імідж островів і створюють все більшу напругу, яку слід негайно зменшити протягом найближчих кількох годин", — сказав він.

Нагадаймо, 25 лютого у Греції на острові Лесбос спалахнули сутички між поліцією та мешканцями, що протестують проти будівництва центру утримання мігрантів.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/svit/u-gretsii-mitingari-yaki-protestuyut-proti-novikh-migrantskikh-taboriv-pobili-pivsotni-politseyskikh-202002261121341”