Очільник київської прокуратури приховує статки від декларування – журналісти

З помешкання матері скандально відомого київського прокурора Артема Яся невідомі викрали золоті прикраси, долари та євро на суму близько 170 тисяч гривень. Та сам правоохоронець із родиною у цій квартирі не проживає, стверджують сусіди. Де ж насправді мешкає посадовець та про що мовчить у своїй декларації? Розслідувала Христина Кришиха.

Об этом сообщает Руспрес

Знімальна група «СтопКору» декілька днів поспіль приїздила до квартири прокурора, щоб переконатися, що державний службовець проживає саме там, де і вказав у декларації. Та жодного разу двері медійникам ніхто не відчинив.

Також журналісти жодного разу не бачили задекларованих автівок ані прокурора, ані його дружини на паркуванні поблизу будинку. І жодного разу не зафіксували, як Артем Олександрович ішов би на роботу чи з неї повертався у цю квартиру, хоча приїздили до під’їзду і вранці, і ввечері.

Журналісти жодного разу не побачили авіітвок прокурора біля будинку

За декларацією, прокурор має власну нерухомість – кімнату в гуртожитку розміром в… один метр квадратний, де він вже суто фізично не зміг би проживати.

Тож, можливо, прокурор Київської прокуратури №1 Артем Олександрович Ясь насправді мешкає зовсім в іншій квартирі чи навіть у будинку, який приховує?

У декларації Артем Ясь вказав кімнату площею 1 квадрат

Нагадаємо, що згідно із законом України «Про запобігання корупції», подання суб’єктом декларування завідомо неправдивих відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України, або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації – це злочин.

За це державний службовець навіть може бути позбавлений волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Ми поки що перевіряємо цю інформацію. І вже в наступних випусках обов’язково повідомимо вам нові подробиці. Тож стежте за новинами, підписуйтесь на наш Ютуб-канал і коментуйте.

Читати також:
Прокурор Артем Ясь проігнорував інформаційний запит щодо справи піщаних браконьєрів
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/ochilnyk-kyyivskoyi-prokuratury-pryhovuye-statky-vid-deklaruvannya-zhurnalisty/”