В Україні з’явиться Національна Федерація кіберспорту


Сучасні технології породили і сучасні види спорту, зокрема, кіберспорт. Турніри і зустрічі давним-давно проводяться в Україні, але мають при цьому досить неофіційний відтінок. Це мають намір усунути в ММКС. В Міністерстві культури, молоді та спорту підтримують створення єдиної національної Федерації кіберспорту України.

Об этом сообщает Роспрес

Про це заступник міністра культури, молоді і спорту Володимир Шумилін заявив на плей-офф турніру WePlay! Dota 2 Tug of War: Mad Moon в Києві, повідомляє Укрінформ.

"Міністерство культури, молоді та спорту розуміє важливість кіберспорту та його соціальну складову. Ми вже спілкувались з великими "гравцями" на цьому ринку і повністю підтримуємо створення єдиної національної Федерації кіберспорту України", — сказав Шумілін.

Він додав, що кіберспорт може допомогти в реабілітації ветеранам АТО/ООС, соціалізувати людей з інвалідністю, він сприяє гендерній рівності, адже на турнірах змагатися можуть як дівчата, так і хлопці.

Як повідомлялось, 15 лютого у Дніпрі Федерація Esports Ukraine спільно з Федерацією кіберспорту України (UESF -ред.) при підтримці МКМС провели "День кіберспорту України" та анонсували об’єднання двох федерацій в одну структуру й отримання нею національного статусу найближчим часом.

Російський "Перший канал" в одному з випусків новин 2018 року видав фрагмент комп’ютерної гри за архівні кадри з Сирії.

Кадр з комп’ютерної гри "ArmA 3" з’явився за підписом "Досьє. Сирія". На ньому видно, як горить бронетехніка.

В компанії Bohemia Interactive, яка створила гру, розповіли, що не дозволяли використовувати їх матеріал у подібних цілях.

Це не перший випадок, коли на Росії фрагменти комп’ютерних ігор використовують у військових цілях. Раніше міністерство оборони Росії використовувало кадри з відеоігри в якості "доказу", що США підтримують терористичну угруповання "Ісламська держава".


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/v-ukrayini-z-yavitsya-nacionalna-federaciya-kibersportu-339512_.html”