Вітряки призводять до раку і чоловіки, які плачуть від подяки. CNN склав топ брехливих заяв Трампа

Трамп є президентом США із січня 2017 року, 2020-го він програв вибори

Американський телеканал CNN 16 січня презентував список із 15 випадків, коли чинний президент США Дональд Трамп брехав громадянам. Список склав аналітик CNN Деніел Дейл, який регулярно відстежував брехню президента США.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

За словами Дейла, Трамп розпочав своє президентство з брехні. Під час інавгураційної промови Трампа пішов дощ. Однак на святковому балу, що відбувся пізніше того ж дня, Трамп сказав натовпу, що дощ "просто не йшов", поки він не закінчив говорити.

Найнебезпечнішою брехнею аналітик назвав слова Трампа, що епідемія коронавірусу у країні – під контролем (зараз США на першому місці за поширенням хвороби). У CNN також згадали про те, що Трамп порівнював коронавірус зі звичайною застудою.

У список також потрапила заява Трампа 2019 року про небезпеку, що загрожує штату Алабама, від урагану "Доріан". Тоді метеослужба спростувала дані, проте американський президент не захотів визнавати свою помилку і навіть продемонстрував підправлену карту ураганів. Телеканал зазначає, що чиновники Білого дому намагалися тиснути на метеослужби, щоб її працівники заявили, що Трамп мав рацію, а вони помилялися.

Найбезглуздішою брехнею CNN називає слова Трампа щодо дзвінка, який нібито надійшов йому від глави Національного руху скаутів 2017 року, у якому той називав звернення Трампа до бойскаутів "найбільшою промовою". Коли журналіст звернувся до руху бойскаутів для підтвердження інформації, ті повідомили, що такого дзвінка ніколи не було.

Найжахливішої наклепом Трампа телеканал називає його слова про те, що конгресмен від демократів Ільхан Омар підтримує терористичне угруповання "Аль-Каїда".

Також CNN згадує, що Трамп понад 100 разів сказав, що до його президентства Штати протягом багатьох років мали щорічний торговельний дефіцит у розмірі $500 млрд із Китаєм, хоча фактичний дефіцит до Трампа ніколи не сягав навіть $400 млрд.

У список брехливих заяв також увійшли слова Трампа, як до нього постійно зі сльозами вдячності підходять "міцні чоловіки" з робочого класу, які "ніколи раніше не плакали". У топ потрапила і заява про необізнаність президента США про виплати порноактрисі Стормі Деніелс (їй заплатили за мовчання про зв’язок із Трампом).

CNN також указує на слова Трампа про те, що він поклав край суперечливій політиці роз’єднання батьків-мігрантів від їхніх дітей на кордоні, яка почалася за його попередника Барака Обами. CNN підкреслює, що поділ сімей був частиною політики самого Трампа.

Найбезсоромнішою брехнею Трампа названо його заяви під час передвиборчої кампанії 2020 року, коли він неодноразово звинувачував свого суперника Джо Байдена в радикальних поглядах. У цьому самому пункті згадано слова президента США у вересні 2020 року, що Байден зруйнує наявну систему охорони здоров’я США.

Також Трамп понад 160 разів говорив, що саме він домігся ухвалення програми допомоги ветеранам, хоча її схвалив ще Обама. Коли журналісти в серпні 2020-го прямо запитали його про цю брехню, він швидко вийшов із кімнати.

Найбожевільнішої брехнею CNN називає слова американського президента про те, що шум від вітряків призводить до раку. Також телеканал згадує, що Трамп постійно брехав про заплановані зміни у сфері охорони здоров’я і обіцяв, що до введення нового плану залишилося "два тижні".

Своєю улюбленою брехнею аналітик CNN називає слова Трампа про те, що його визнали людиною року в Мічигані за кілька років до президентства, хоча він там ніколи не жив.

Наостанок телеканал згадує останні брехливі заяви Трампа про перемогу на виборах 2020 року, які в підсумку призвели до масових заворушень у Капітолії.

Трамп є президентом США із січня 2017 року. У листопаді минулого року у Штатах відбулися чергові президентські вибори, явка на них стала рекордною за 120 років – у них узяло участь приблизно 160 млн американців.

Перемогу на виборах здобув Джо Байден, 20 січня відбудеться його інавгурація.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/vitrjaki-viklikajut-rak-a-hto-plache-vid-podjaki-choloviki-cnn-sklav-top-brehlivih-zajav-trampa-1536097.html”