У Запоріжжі суд суворо покарав ексначальника управління поліції —

суд Орджоникидзевский фото

У Запоріжжі колишнього начальника управління превентивної діяльності поліції області Анатолія Ткаченко засудили за зловживання впливом. Про це редакція 368.media дізналася з вироку Орджонікідзевського райсуду за ч.2 ст.369-2 КК.

Об этом сообщает Правда РУ


За матеріалами справи, у 2020 році офіцер одержав 30 тис. гривень за вплив на працівників відділу контролю за обігом зброї. Мова йшла про оформлення дозволів на травматичну зброю.


Гроші бралися із розрахунку по 6 тис. гривень з особи. У квітні поліцейський начальник отримав неправомірну вигоду двома траншами. При цьому начебто ввів співрозмовника в оману і кошти обернув на свою користь.


Початково висунули звинувачення в одержанні хабаря (ч.3 ст.368 КК). Через 2,5 роки судового розгляду прокурор змінив обвинувачення на зловживання впливом — отримання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення іншими уповноваженими особами (ч.2 ст.369-2 ККУ).


У такій редакції експоліцейський визнав вину повністю, нічого не заперечував. Говорив, що розкаюється щиро. Прокурор і обвинувачений уклали угоду про визнання винуватості. Суд її затвердив і того ж дня виніс вирок, призначивши покарання — 25,5 тис. гривень штраф

Источник: Минправда