Де недорого відпочити на Чорному морі в 2020 році: курорти і ціни

Оскільки відпочинок за кордоном багато українців скасували через коронавірус, то можна поїхати у відпустку в Україні, де багато хороших місць.

Об этом сообщает Руспрес


Де відпочити в Україні


Популярні курорти відкриті для відвідувачів у Херсонській, Миколаївській і Одеській областях. Недорого можна запланувати відпустку в Залізному порту, Лазурному, Скадовську, також в Коблево, Очакові, Рибаківці, Луговому. На туристів чекають в Одесі, Затоці, Миколаївці, Грибовці, Сергіївці, Лебедівці, Курортному, Приморському, Рассейці, Катранці.


Ціни на проживання


Там немає гір і бухт, але зате відпочинок може вийти досить економний. На вас чекають піщані, галькові і черепашково-піщані пляжі, тепле море і водні розваги.


Житло на курортах можна вибрати на будь-який смак: готелі, санаторії, бази відпочинку, пансіонати.Детальніше про літній відпочинок в Україні читайте в матеріалі "Апострофа": Літня відпустка 2020: де і за скільки можна відпочити в Запорізькій області.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-06-23/gde-nedorogo-otdohnut-na-chernom-more-v-2020-godu-kurorty-i-ceny/201189”